Betonová patka "A"

Betonová plotová patka 200x200x300 mm s označením "A" k ukotvení orientačních nebo plotových sloupků. Sloupky se vsunou do patky s průchozím otvorem ø 75 mm a zalijí betonem.

Pro zobrazeni cen a možnost nakupovat se přihlaste zde!
 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  BETONOVÁ (PLOTOVÁ) PATKA "A" 200x200x300 mm

  Betonové patky slouží k ukotvení orientačních nebo plotových sloupků v zemi. Betonová patka "A" je opatřena průchozím otvorem ø 75 mm, do kterého se vloží sloupek a zabetonuje. Patky se dodávají ke sloupkům zvlášť a betonují se v místě instalace. Betonové patky "A" jsou určené pro sloupky PE 40 i EX 46.

  OSTATNÍ BETONOVÉ PATKY

  Betonová patka se zabetonovaným orientačním sloupkem plynovým

  Betonová patka "B" (pouze pro sloupky EX 46)

  V patce a na spodní části sloupku jsou připravené otvory pro pevné ukotvení sloupku pomocí zajišťovacího kolíku (součást balení). Sloupky a patky jsou zvlášť, což umožňuje snadnou přepravu, manipulaci a následnou jednoduchou a rychlou instalaci přímo na místě. Sloupky jsou s patkou pevně spojené (v terénu nerozebíratelné), což plně nahrazuje betonování sloupků.

  Betonová patka a vyměnitelný sloupek plynovodu

  Betonová patka "C" (pouze pro sloupky EX 46)

  V nadzemní části patky (kotevní patice) a na spodní části sloupku jsou připravané otvory pro zajištění sloupku pomocí rozpěrného segmentu (součást balení). Sloupky a patky jsou zvlášť což umožňuje snadnou přepravu, manipulaci a následnou jednoduchou a rychlou instalaci přímo na místě. Díky kotevní patici umístěné nad terénem lze sloupek v případě poškození jednoduše vyměnit.

  Betonová patka Z a zabetonovaný orientační sloupek plyn

  Betonová patka "Z" (pouze pro sloupky EX 46)

  Sloupek je dodán zabetonovaný v betonové patce. Nevýhoda tohoto provedení je v komplikované přepravě a manipulaci. Místo betonové patky "Z" doporučujeme zvolit variantu patky "B" nebo "C"


  SOUBORY KE STAŽENÍ


  Technický list - Betonová patka "A"


  PŘÍSLUŠENSTVÍ  DALŠÍ PRODUKTY V KATEGORII


  Betonová patka "B"

  Betonová patka "C"

  Betonová patka "Z"

  Napsat hodnocení produktu

  Betonová patka "A"

  Betonová plotová patka 200x200x300 mm s označením "A" k ukotvení orientačních nebo plotových sloupků. Sloupky se vsunou do patky s průchozím otvorem ø 75 mm a zalijí betonem.

  Napsat hodnocení produktu